Sprawdzanie strony internetowej jest bardzo ważne. Często skupiamy się na treści i frazach, które się tam znajdują, ale zapominamy sprawdzić indeksacji.

Jeśli strona nie była odwiedzona przez boty Google to tak jakby nie istniała. Nie da się jej pozycjonować, jeśli nie jest zaindeksowana. Tylko jak można to sprawdzić? Nie jest to trudne, bo jest już dostępna aplikacja bulk google index checker, która to umożliwia. Korzystanie z niej nam się bardzo opłaca, bo można sprawdzić bardzo szybko dużą ilość linków. Można stworzyć sobie dowolną listę, która będziemy załączać przez cały czas. Można skorzystać z historii indeksowania, a zatem trzeba będzie jak najszybciej sprawdzić jak to działa. Aplikacja została stworzona z myślą o osobach, które pracują przy stronach internetowych i chcą ułatwić sobie zadanie. Program daje wiele możliwości, dlatego warto z niego skorzystać. W ten sposób przekonamy się jak łatwo można wykonać sprawdzanie indeksacji linków. Łatwiej już nie będzie, dlatego nie warto tracić czasu na szukanie innych rozwiązań.


Posiadanie strony internetowej wymaga jej sprawdzania.

To, że jest dzisiaj zaindeksowana nie oznacza, że zawsze tak będzie. To, dlatego trzeba będzie korzystać z bulk google index checker na bieżąco. W ten sposób wiemy, co się dzieje i te strony internetowe, które nie są zaindeksowane trzeba będzie dodać. Do tego mamy programy albo można to zrobić ręcznie. To już jest zależne od naszego czasu i naszych możliwości. Na pewno trzeba jak najszybciej zacząć działać. Zaindeksowanie strony wcale nie jest szybkie. Zdarza się, że może trwać dwadzieścia cztery godziny, ale jeśli czekamy aż boty same nas odwiedza i im nie pomagamy to wtedy czekamy nawet kilka miesięcy. Trzeba sobie zadać pytanie czy aby na pewno mamy tak dużo czasu? Im szybciej chcemy uzyskać efekty z pozycjonowania strony tym szybciej trzeba zabrać się za indeksacje. Jeśli często zmieniamy treść na stronie internetowej to może być tak, że roboty Google będą u nas praktycznie codziennie.