Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale boisz się liposukcji, możesz się zdecydować na zabieg kriolipolizy. Jest to stosunkowo nowa technika usuwania tłuszczu, która jest całkowicie nieszkodliwa i niezwykle skuteczna.

Kriolipoliza to szybki i łatwy sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z organizmu. Aby przeprowadzić procedurę, technik obniża temperaturę komórek tłuszczowych, dopóki nie skurczą się i umrą. Następnie organizm usuwa martwe komórki tłuszczowe przez naczynia limfatyczne. Następnie trzeba tylko kontynuować dietę i ćwiczenia, aby pozostać szczupłym i zgrabnym tak długo, jak chcesz. Kriolipoliza ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi procedurami usuwania tłuszczu, ponieważ nie wymaga operacji, igieł ani leków. W rzeczywistości procedura jest tak prosta i bezbolesna, że nie ma potrzeby leczenia czy odpoczynku, więc można od razu powrócić do wykonywania codziennych zajęć. Być może będziesz w stanie zaplanować zabieg wcześnie rano i nadal dotrzesz do biura na czas. Zabieg zajmuje różną ilość czasu w zależności od tego, ile ciała poddajesz zabiegowi. Zazwyczaj można oczekiwać, że wyjdziesz z gabinetu w mniej niż godzinę. Po zakończeniu procedury powinieneś spodziewać się pierwszych wyników w ciągu około 3 tygodni. Aby przyspieszyć wyniki, pij dużo wody, ćwicz i zafunduj sobie masaż.

Po zabiegu liposukcji często masz nierówne kieszenie tłuszczowe i duże dołeczki. To nie jest atrakcyjny wygląd.

Kriolipoliza usuwa tłuszcz równomiernie na całym obszarze leczenia. Na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza możesz przeczytać więcej na temat tego zabiegu. Ponieważ zabieg jest nieinwazyjny, nie ma ryzyka infekcji ani obrażeń. Ponadto stosowane temperatury nie są wystarczająco niskie, aby spowodować uszkodzenie innych komórek w ciele, oprócz tłuszczowych. Jeśli chcesz usunąć nadmiar tłuszczu i dobrze wyglądać, kriolipoliza jest dla Ciebie. Już po jednym zabiegu usunie 25% tłuszczu z leczonego obszaru. Połącz zabieg kriolipolizy ze zdrowym stylem życia i dietą, a będziesz wyglądać szczupło przez wiele lat.