Kiedy zbliża się chwila ślubu, wówczas para młoda musi zastanowić się jakiego rodzaju usługi wybrać. Z pewnością będzie to dom weselny, czy też samochód ślubu, ważny będzie także fotograf i kamerzysta.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Obecnie możemy znaleźć w sieci dziesiątki ofert w naszej okolicy. Wybór fotografa ślubnego najlepiej rozpocząć od przeprowadzania swego rodzaju rekonesansu pośród naszych znajomych. Mogą nam oni polecić, ich zdaniem dobrego fotografa ślubnego, który w doskonały sposób wywiąże się z zadania. Jednak zanim posłuchamy takich rad warto osobiście zdjęcia ślubne zobaczyć.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Dzięki temu będziemy mogli stwierdzić czy rzeczywiście przypadły nam one do gustu, jeśli nie ma takiej możliwości gdyż zdjęcia ślubne wykonywane były dla znajomych naszych znajomych to warto oczywiście takiego fotografa rozważyć, ale zanim zdecydujemy się na wybór to zdjęcia ślubne jakie już on wykonywał powinniśmy oczywiście zobaczyć. Wielu fotografów tego rodzaju zdjęcia z uroczystości, które obsługiwali zamieszcza na swoich stronach internetowych, dodatkowo jest zawsze możliwość obejrzenia tego rodzaju zdjęć wykonywanych już na miejscu.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

 

Dzięki temu możemy ocenić czy wykonane przez fotografa zdjęcia nam się podobają.

Jeśli nie to zawsze możemy udać się do konkurencji, która na tym rynku jest dość spora. Jeżeli nie wiemy o co pytać fotografa, warto zapytać osób które mają już za sobą organizację ślubu i wesela. Z pewnością można przejrzeć strony internetowe fotografów, znajdziemy tam przykładowo zdjęcia z uroczystości ślubnych, ale także interesujące sesje plenerowe.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Możemy sprawdzić jakie zdjęcia robi fotograf, znajdziemy także wiele innych informacji, oprócz ceny znajdziemy szczegóły dotyczące usługi. Może być to przykładowo ilość zdjęć na nośniku i w albumie, czas pracy, do której godziny na weselu fotograf będzie obecny. Warto zapytać także o dodatkowe rzeczy, czy będzie możliwość wykonania zdjęć z lotu ptaka za pomocą drona, cz też fotograf posiada mniejsze kamery, które będzie można rozstawić w różnych miejscach w kościele.