Oczywiście, jeśli chcemy zamontować rekuperacje to zaczynamy od montażu urządzenia. Właściwie to bardziej od jego wyboru tak żeby wydajnością pasowało do naszych pomieszczeń.

Skoro decydujemy się na rekuperacje to wybieramy coś, co działa na sto procent wydajności i wtedy wiemy, że taka inwestycja miała sens i wiele na tym zyskaliśmy. Zanim jednak całe urządzenie będzie uruchomione konieczne będzie rozprowadzenie wszystkiego po naszych pomieszczeniach. Chodzi o to żeby kanały wentylacyjne znalazły się w odpowiednich miejscach. Tym oczywiście muszą zajmować się specjaliści chyba, że sami się bardzo dobrze na tym znamy i wiele możemy zdziałać. Jeśli należymy do tych, którzy znają się na tym albo montują takie urządzenia to trzeba będzie się zaopatrzyć w potrzebne nam akcesoria, a wtedy całość będzie zamontowana w taki sposób, jaki przewiduje to instrukcja. Wtedy na pewno urządzenie będzie wydajne, a powietrze będzie wtłaczane kanałami tam gdzie trzeba. Trochę tego wszystkiego jest do zrobienia, dlatego trzeba wiedzieć, co dokładnie wybrać żeby uzyskać dokładnie takie efekty, jakie są nam potrzebne.


Co można będzie kupić?

Na pewno potrzebne będą kratki wentylacyjne. Dobieramy je kształtem oraz wielkością do swoich wymagań. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana, co oznacza, że na pewno będzie można znaleźć to, czego szukamy. Na pewno trzeba będzie zakupić nawóz nawiewny jak i zawór wywiewny. W ten sposób uda się uzyskać najlepsze efekty. Stawiamy na rozwiązania pochodzące od znanej firmy, bo to gwarantuje nam efekty na takim poziomie, jaki jest dla nas najbardziej zadowalający. Jeśli wybierzemy dobre kratki wentylacyjne to na pewno będziemy zadowoleni, bo to oferta dla nas najkorzystniejsza. Cena takich kratek jest bardzo niska, dlatego nie trzeba tutaj oszczędzać, na jakości. Wybieramy po prostu to, co jest najlepsze, a wtedy cała nasza instalacja będzie wykonana zgodnie ze wszystkimi normami. Przecież na tym nam bardzo zależy żeby wszystko chodziło najlepiej jak się tylko da.