Aerozol to najwygodniejszy i najbardziej efektywny pod względem aplikacji produktu rodzaj opakowania stosowany w chemii motoryzacyjnej. Natomiast jednym bardziej korzystnych sposobów wejścia na rynek z nowym artykułem jest marka własna. Dowiedz się, w jaki sposób możesz zaproponować konsumentom jakościowy produkt, zyskując ich zaufanie i zadowolenie.

Marka własna – korzyści dla przedsiębiorców i konsumentów

Produkty marki własnej to nic innego jak artykuły, których wytwarzanie zleca się wyspecjalizowanemu w danej dziedzinie przedsiębiorstwu produkcyjnemu, a następnie wprowadza na rynek po pod brandem własnej firmy lub marką wykreowaną całkowicie od nowa na potrzeby nowego produktu lub linii produktów. Marka własna niesie ze sobą mnóstwo korzyści, zarówno dla przedsiębiorców, jak i konsumentów.

  • Optymalizacja kosztów produkcji – stworzenia własnego parku produkcyjnego pochłonęłoby ogromne koszty. Natomiast zlecenie produkcji wyraźnie je obniża, co w efekcie przekłada się na na niższą cenę finalną produktu.
  • Korzystanie z know-how firmy produkcyjnej – korzystając z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorstwa produkcyjnego, otrzymujesz sprawdzone i profesjonalne rozwiązania, gwarantujące wysoką jakość produktów.
  • Korzystne metody dystrybucji – możesz dystrybuować swoje produkty wybranymi, najbardziej korzystnymi dla siebie i swoich konsumentów kanałami sprzedaży.
  • Twórz swoją markę i atrakcyjną ofertę – zbuduj szeroką ofertę kompatybilnych produktów, dzięki którym Twoja marka stanie się ceniona i rozpoznawalna.

Aerozol – najlepsze opakowanie dla produktów chemii motoryzacyjnej

Aerozole to powszechnie stosowane w chemii motoryzacyjnej opakowania. Gwarantują one bowiem wygodną i efektywną aplikację preparatów, pozwalającą na użycie optymalnej ilości środka, a także równomierne i dokładne rozprowadzenie go na powierzchni. Jeszcze skuteczniejszym rozwiązaniem są nowoczesne aerozole typu BOV (Bag-On-Valve). Technologia ta polega na umieszczeniu w puszcze worka, do którego wtłacza się finalny produkt, a przestrzeń pomiędzy workiem i wewnętrzną ścianą puszki wypełnia się sprężonym powietrzem. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje:

  • bezpieczeństwo – napełnianie aerozoli BOV nie wymaga stosowania gazów palnych, dlatego są one bezpieczniejsze, zarówno przy produkcji, jak i użytkowaniu i przechowywaniu;
  • czystość produktów – środek chemiczny nie ma bezpośredniego kontaktu z gazem pędnym, dlatego zachowuje swoje właściwości, jakie zostały osiągnięte przy sporządzaniu formuły;
  • wygoda użytkowania – aerozole BOV przez cały okres użytkowania dozują substancję pod stałym ciśnieniem, niezależnie od ułożenia puszki, co pozwala na wykorzystanie niemal 100% objętości produktu.

Stwórz markę własną aerozoli BOV z chemią motoryzacyjną

Aerozole BOV pozwolą Ci na wprowadzenie na rynek produktów lepszych o tych, które zamknięto w tradycyjnych aerozolach. Dlatego, tworząc markę własną, współpracuj z firmami, które oprócz opracowania skutecznej formuły środków chemii motoryzacyjnej, produkują również aerozole BOV. Do takich przedsiębiorstw należy firma Ondo.eu.