Obecnie przeszczepy włosów są popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ każdy może być narażony na wypadanie włosów lub łysienie w pewnym momencie życia.

Dziedziczność i stan zdrowia to najczęstsze czynniki powodujące przedwczesne wypadanie włosów. Przerzedzone włosy lub cofająca się linia włosów mogą również sprawić, że nie będziemy wyglądali korzystnie, przestaniemy czuć się atrakcyjnie i pewni siebie.

Kto może być kandydatem do transplantacji włosów

Czy przeszczep włosów za granicą jest dobrym rozwiązaniem

Ze względu na rosnące problemy z wypadaniem włosów wśród mężczyzn i kobiet, przeszczepy włosów zyskały na popularności w ostatnich kilkunastu latach. Wiele osób zdecydowało się na przeszczep włosów i zaobserwowało odrost własnych włosów w ciągu kilku miesięcy. Przeszczep włosów to jedno z najskuteczniejszych i najbardziej trwałych sposobów na wypadanie włosów u osób w początkowych stadiach łysienia. Będziesz mógł zobaczyć zarys swojej nowej i ulepszonej linii włosów, gdy tylko lekarz zakończy przeszczep włosów. Po przeszczepie włosy powinny zacząć szybko rosnąć, o ile zabieg został prawidłowo wykonany i mieszki włosowe zakorzenią się. Włosy powinny również wyglądać zdrowo i normalnie.

Jesteś idealnym pacjentem do zabiegu transplantacji włosów, jeśli masz wystarczająco dużo zdrowych włosów rosnących gdzieś na głowie, aby można było przeszczepić mieszki włosowe do dotkniętego łysieniem obszaru. Będziesz także potrzebować możliwości zapuszczenia włosów w miejscu, z którego zostaną pobrane mieszki włosowe. Zabieg przeszczepu włosów dać spodziewane efekty na całe życie, jeśli zostanie wykonany przez wyszkolonego, doświadczonego specjalistę.

Procedura przeszczepu włosów polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych i przeszczepieniu ich na obszary łysiejące lub przerzedzone na głowie. Twoje włosy zachowują cechy miejsca, z którego zostały pobrane, niezależnie od tego, gdzie są umieszczone na skórze głowy. To także powód, dla którego operacja przeszczepu włosów jest jedynym trwałym rozwiązaniem problemu wypadania włosów i łysienia. Pierwszym i najważniejszym krokiem w kierunku udanej i trwałej transplantacji włosów jest ostrożny wybór kliniki i lekarza, który wykona przeszczep włosów za granicą. Wybierając godną zaufania klinikę możesz oczekiwać stuprocentowego naturalnego efektu i powodzenia zabiegu.