Odpowiedź na zadane powyżej pytanie jest wyjątkowo prosta. Ponieważ to w czasach, gdy sklepy internetowe raczkowały, Klienci patrzyli w głównej mierze na cenę produkty. Wraz z upływem lat zmieniało się to.

Jednym z ważniejszych aspektów obecnego świata e-commerce jest także szybkość realizacji zamówienia. Dotyczy to zarówno sklepów, jak i platform sprzedażowych, takich jak Allegro czy Amazon. Dlatego też warto wiedzieć jak śledzić przesyłkę Allegro. Proces wysyłki wbrew pozorom nie należy do najprostszych. Dlatego powstają programy, takie jak ErpBox, które pozwalają na wygodną obsługę procesu realizacji zamówienia.

Wygoda i komfort z kurierem GLS

Na rynku dostępnych jest wiele firm kurierskich, które oferują swoje usługi. Jedną z nich jest GLS. Dlaczego to właśnie z nią warto nawiązać współpracę? Jest ku temu kilka powodów:

druga próba doręczenia wliczona w cenę – w przypadku wysyłek do firm, paczka trafia do punktu docelowego, w przypadku osób prywatnych dostawa do punktu Szybkiej Paczki;

  • możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym;
  • przewidywany czas dostawy to 24h (dni robocze);
  • cyfrowy podpis odbiorcy dostępny online;
  • odpowiedzialność do wysokości wartości towaru – maksymalnie 6000 zł za paczkę.

Kurier GLS – jak śledzić przesyłkę Allegro

Jak już wspominaliśmy, proces realizacji zamówienia wymaga dobrej organizacji pracy. Może to być trudne, zwłaszcza w przypadku dużej liczby zamówień. Na szczęście na rynku dostępny jest ErpBox. Czyli platforma, która ułatwia sprzedawcom internetowym obsługę Klientów. Dotyczy to zarówno sklepów internetowych, jak i platform sprzedażowych, takich jak Allegro, eBay czy Amazon. Jedną z możliwości, jakie daje ErpBox, jest integracja z GLS.

Jakie korzyści daje Ci integracja GLS ErpBox?

  • odpowiada na pytanie, jak śledzić przesyłkę Allegro;
  • umożliwia śledzenie aktualnego położenia paczki przy pomocy numeru listu przewozowego;
  • masz możliwość bezpośredniego pobierania danych na temat przesyłki z witryn internetowych;
  • automatyczne generowanie druków przewozowych – przypisywanie danych zamówienia do konkretnego kuriera;
  • możliwość utworzenia dokumentacji dla wszystkich zrealizowanych zamówień.

Jeśli interesuje Cię ten temat i wiesz, że zdecydowanie chciałbyś dowiedzieć się więcej – koniecznie zobacz stronę domową systemu i testuj za darmo jego możliwości.