Kiedy powinniśmy rozważyć wizytę w serwisie Apple? Kiedy warto odwiedzić tego typu punkt? Sprawdzamy!

Kiedy pęknie nam szybka w iPhone

Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by iPhone wypadł nam z ręki na podłogę, czy beton i doszło do pęknięcia szybki.

O ile niewielkie zarysowanie możemy zbagatelizować, tak większych pęknięć, czy rozsypania szybki, już nie. W takich przypadkach jedyny słuszny wybór, to Serwis apple Warszawa. Fachowcy nie tylko sprawdzą, czy w czasie upadku nie doszło do innych uszkodzeń, ale również zajmą się wymianą szybki na nową.

Kiedy warto odwiedzić serwis Apple?

Kiedy bateria w iPhone nie będzie działała jak potrzeba

Jeśli bateria w iPhone będzie szybko się rozładowywała, zauważmy, że telefon wyłączą się samoczynnie przy różnych wartościach procentowych, czy pojawi się wybrzuszenie tylnej klapki, to znak, że bateria jest na wyczerpaniu i trzeba ją wymienić na nową. W takich chwilach również serwis iPhone może okazać się dla nas jedynym miejscem ratunku, dlatego warto pamiętać o jego usługach.

Kiedy zalejemy sprzęt Apple

Zalanie sprzętu Apple zdarza się bardzo często i niestety sami jesteśmy temu winni, bo w czasie korzystania z poszczególnych urządzeń zapominamy, by nie było w pobliżu żadnych napojów. Wystarczy, że na nasz MacBook, czy iPhone wylała się kawa, a już możemy doprowadzić do poważnych uszkodzeń. Nawet jeśli wizualnie wszystko będzie dobrze, to napój może uszkodzić części wewnętrzne danego urządzenia. Jeśli nie chcemy narazić się na jeszcze większe nieprzyjemności, warto od razu zgłosić się do serwisu Apple i sprawdzić stan swojego sprzętu.

Kiedy uszkodzimy/ skasujemy dane

Jeśli dojdzie do skasowania lub uszkodzenia cennych danych, to również warto pomyśleć o wizycie w serwisie Apple. Co ważne, fachowcy chętnie zajmą się odzyskiwaniem danych z każdego sprzętu, więc możemy do nich zgłosić się jednocześnie z iPhone’em, MackBookem, jak i iPad’em. Ważne, by przed wizytą nie ruszać swojego urządzenia, ani nie próbować samodzielnego odzyskiwania danych, bo możemy doprowadzić do ich całkowitego uszkodzenia, a tego byśmy nie chcieli.