Trzeba znaleźć na ślub taką osobę, jaka będzie bardzo dobrze się znała na fotografii. W ten sposób wiemy, że otrzymamy zdjęcia wysokiej jakości.

Ślub to nie imieniny czy urodziny, dlatego jakość zdjęć odgrywa tutaj bardzo poważną role. Zdecydowanie lepszym sposobem będzie dopłacić do fotografa, który daje najlepsze zdjęcia. Wtedy będzie to dla nas super pamiątka, z której będziemy bardzo zadowoleni. Wybierając fotografa sprawdzamy jego dotychczasowe prace. Im lepsze widzimy zdjęcia tym lepiej dla nas, bo wiemy, że na pewno taka osoba sobie poradzi. Jeśli zdjęcia nam się nie podobają to dajemy sobie spokój. Chyba, że kusi nas cena i będziemy ryzykować. Tylko, że jeśli zdjęcia nie będą takiej jakości jak chcemy to wina będzie tylko i wyłącznie nasza. Szukając kogoś odpowiedniego sprawdzamy też, z jakiego sprzętu korzysta. Nowoczesne aparaty dają o wiele lepsze efekty, dlatego ma to dla nas bardzo duże znaczenie. to wszystko można sprawdzić, jeśli skontaktujemy się z fotografem i poprosimy go o takie bardzo ważne dla nas informacje.


Nasz fotograf ślubny

Wybierając kogoś na ślub trzeba będzie uzgodnić wszystko wcześniej. Co konkretnie chcemy żeby było fotografowane? Któryś z członków rodziny nie lubi zdjęć? Nie robimy ich. Mówimy, kto to i wtedy fotograf wie, że taką osobę trzeba omijać. Nie chcemy jeszcze czegoś? Nie robimy tak, że to fotograf ma się tego domyślać. To my mówimy, jakie mamy oczekiwania i wtedy fotograf się do wszystkiego dostosowuje. To osoba, która jest profesjonalna w tym, co robi, dlatego wie, że płacimy za określone usługi i robi wszystko żeby nam je dać. Musimy również bardzo dokładnie sporządzić umowę żeby nie było żadnych niejasności. Nie będzie domysłów, niepotrzebnych nerwów będzie tylko profesjonalny fotograf ślubny Nowy Sącz, który da nam super zdjęcia. To będzie nasza pamiątka na wiele lat, dlatego trzeba będzie szukać kogoś takiego, kto dostosowuje się do wymagań. To ma być fotograf, który słucha naszych sugestii, ale byłoby dobrze gdybyśmy my również go słuchali.