Restauracja Szkutnia to przyjazne miejsce w Warszawie. Tutaj spotykają się rodziny, przyjaciele, znajomi, ludzie biznesu, aby w miłej aurze pogawędzić i skosztować dobrych dań, wypić lampkę wina czy dobre piwo, posiedzieć przy filiżance dobrej kawy czy aromatycznej herbaty.

Profesjonalny kucharz dba o zadowolenie klientów, troszczy się o podniebienia gości, działa na ich rzecz i przygotowuje zawsze to, co najlepsze – pyszne polskie zupy, znakomite włoskie pasty i pizze, sałatki z warzyw, desery najwyższej klasy. Restauracja dba o klientów, zapewniając im posiłki oraz organizując dla nich przyjęcia okolicznościowe. Dzięki temu każdy klient czuje się tam niczym w domu. Jedzenie jest doskonałe – świeże, pachnące, serwowane na eleganckiej zastawie. W Szkutni można poczuć smak prawdziwej włoskiej kuchni. Jeśli ktoś nie ma czasu na wizytę w tym lokalu to może zamówić pizzę z prawdziwego włoskiego pieca opalanego drewnem do domu, jednak nie będzie to już to samo, co wizyta w ciekawym miejscu, czyli w Szkutni.

SONY DSC

O restauracji Szkutnia szczegółowo

Lektura strony http://www.szkutnia.waw.pl/pl/o_restauracji/ zapewnia szerokie spektrum informacji i pozwala obejrzeć menu i wnętrza. W Białołęce jest to najlepsza, bardzo ceniona restauracja, do której klienci wielokrotnie wracają. Miejsce jest klimatyczne, nawiązuje do żeglarskich barów, nie żywi pretensji do nadmiernej ozdobności, ale tutaj każdy czuje się swobodnie jak u siebie w domu. Taki zamiar mieli właściciele i zrealizowali go bardzo sprawnie. Porcje są duże, smakowite, aura przyjemna, a klienci restauracji czują się jak goście. Miła obsługa kelnerska dopełnia znakomicie całości. Dla każdego miłośnika dobrej kuchni to miejsce jest obowiązkowym punktem wizyty w Warszawie. Obiad lub kolacja spożyte w Szkutni zostaną w pamięci na bardzo długo. Niektórzy goście wracają bardzo często do Szkutni, doceniając jej wyśmienitą i bardzo bogatą ofertę gastronomiczną.