Wiele firm, które chcą się szybciej rozwijać korzystać z usługi g suite i dzięki temu ich szanse cały czas rosną. Nie ma, zatem się, co dziwić, że nawet małe firmy się tym tematem interesują.

Skoro można na tym zyskać to, dlatego nie skorzystać z takiej okazji? Warto wykorzystać wszystkie możliwości, a g suite daje ich nam mnóstwo. Zaczynamy od tego, że mamy pocztę gmail, która jest wolna od spamu i która jest bardzo bezpieczna. Dzisiaj jedno i drugie ma znaczenie, dlatego mając firmowe konto możemy być w stu procentach zabezpieczeni. Można przy okazji wykorzystać specjalny kalendarz, który przypomni nam o ważnych wydarzeniach i spotkaniach, co ma dla nas bardzo duże znaczenie. Można wybrać sobie bezpieczny czat, który pozwoli nam na kontaktowanie się z klientami. Można również mieć grupowe rozmowy video. W dzisiejszych czasach kontakt z klientami jest bardzo ważny, dlatego trzeba będzie o niego zadbać tak skutecznie jak to tylko jest możliwe. Google nam w tym wszystkim chętnie pomoże.


Co jeszcze zyskamy?

Na pewno zyskamy możliwość przechowywania ważnych dla nas dokumentów, które będą dostępne wszędzie gdzie jest dostęp do Internetu. Jest to bardzo duże udogodnienie i warto z takiej okazji skorzystać. Mamy edytory tekstu, arkusze, formularze. W bardzo łatwy sposób można robić przeróżne prezentacje. Można tworzyć witryny i mamy nawet kreator aplikacji. Jest tego naprawdę bardzo dużo, co oznacza, że każdy powinien sprawdzić jak to działa. można całkowicie za darmo przez trzydzieści dni testować takie rozwiązanie i wtedy przekonamy się czy to jest dla nas dokładnie to, czego szukamy. Te osoby, które zaczęły g suite testować pozostały z nim, bo nic lepszego nie znalazły. My wybierając g suite cena też tak zrobimy. Warto stawiać na coś, co jest bezpieczne i właśnie Google nam to wszystko gwarantuje, co oznacza, że trzeba będzie z takiej oferty już dzisiaj skorzystać. Nowoczesna firma wymaga nowoczesnych rozwiązań, dlatego jest to oferta, z której każdy z nas będzie bardzo, ale to bardzo zadowolony.