Bardzo często w restauracjach można spotkać drzwi wahadłowe. Nie są to drzwi wykonane z drewna czy z plastiku, bo wtedy nie spełniałyby żadnych norm, które do takiego lokalu są przypisane.

W takie sytuacji w grę wchodzą drzwi wykonane ze stali nierdzewnej. Drzwi wahadłowe są bardzo praktyczne, bo jeśli kelner wychodzi z daniami to nie musi łapać za klamkę tylko opiera się o takie drzwi, a one same się otwierają. Jeśli takie drzwi są nam potrzebne to trzeba będzie się skontaktować z firmą, która ma dla nas przygotowaną bardzo dobrze ofertę. Zapoznamy się z nią, poczytamy o materiałach, z których drzwi są wykonane i zdecydujemy czy to jest oferta dla nas najlepsza. Tylko na takiej nam przecież zależy. Takie drzwi mają również zastosowanie w szpitalach, laboratoriach, a nawet w zakładach przetwórstwa spożywczego. To, dlatego oferta jest bardzo dobrze przygotowana i jest w stanie spełnić nasze wymagania. O to wszystko może zadbać producent, który zna się na tworzenie takich drzwi, które są nam bardzo potrzebne. Nie pozostaje nam nic innego jak zacząć przeglądać ofertę, która została przygotowana i w ten sposób zorientujemy się, co dla nas jest najlepsze. Jeśli znajdziemy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb to ją wybieramy od razu.


Parametry drzwi wahadłowych

Wykonane są ze stali nierdzewne kwasoodpornej. Blacha ma grubość jednego milimetra. Oczywiście takie drzwi dla lepszej izolacji cieplnej i akustycznej są ocieplone przy użyciu pianki poliuretanowej. Do wyboru mamy drzwi o grubości od 40 do 50 mm. W tym modelu układ skrzydeł jest 50: 50, co oznacza, że oba skrzydła są tych samych rozmiarów. Już teraz wiemy, że jeśli zaczniemy wybierać drzwi nierdzewne wahadłowe to trzeba sprawdzać wszystkie ich parametry. W ten sposób dowiemy się czy to jest oferta bardzo dobrze dopasowana do naszych potrzeb. Im mamy większe wymagania tym lepsza firma musi się zając ich spełnieniem. Kupując solidnie wykonane drzwi nierdzewne wahadłowe będziemy naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowoleni.