Obecnie płytki kuchenne oraz łazienkowe imitujące kamień cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Poszukujemy również płytek, które są wyjątkowe, często tworzą wzory nieregularne, które bardzo dobrze upodabniają je do kamienia naturalnego. Możemy wybrać także na ściany płytki glazurę, które charakteryzują się bardzo ciekawą kolorystyką. Warto sprawdzić serię Egen Hope, są to płytki, które występują w różnych kolorach oraz o wymiarach 7,5 x 30 cm, które charakteryzują się bardzo ciekawym, nieregularnym wzorem.

Ścienne płytki imitujące kamień

Błyszcząca glazura Egen Hope

Płytki Egen Hope do glazura błyszcząca, daje to wiele możliwości, jeżeli chodzi o aranżacje wnętrz. Możemy zatem płytki połączyć z elementami szklanymi, bardzo dobrze pasują także do różnych elementów metalowych w naszej łazience. Możemy dzięki temu stworzyć bardzo ciekawy wystrój, połączyć różne kolory oraz odcienie. Są to płytki wąskie, zatem dobrze zmieszczą się przykładowo pod lustrem, możemy zastosować je w łazienkach wielkości. Podobnie bardzo dobrze sprawdzają się także w kuchni, przykładowo pomiędzy szafkami, błyszcząca powłoka ułatwia czyszczenie, zatem możemy łatwo usuwać plamy z wody oraz inne zabrudzenia.

Glazura będzie bardzo dobrym wyborem w przypadku ściany, natomiast na podłogę możemy wybrać gres szkliwiony, który będzie bardziej odporny. Możemy także zwrócić uwagę na parametry ścieralności, które będą ważne także dla płytek ściennych. Płytki ścienne z pewnością powinny być gatunku pierwszego, dzięki temu będą pasowały, tworzą one równe powierzchnie. Warto zwrócić uwagę, iż często płytki gresowe możemy połączyć z innymi, tworząc ciekawe zestawienia kolorystyczne. Seria Egen Hope to płytki Blue, Mink oraz Olive, możemy zatem wybrać różne kolory, które dopasujemy do naszych podłóg czy też kolorystyki mebli lub płyty meblowej w kuchni. Jest to możliwość uzyskania ciekawego efektu na ścianie, są to płytki imitujące kamień, które nadadzą o naszym wnętrzom bardzo wyjątkowy wygląd.

Płytki Egen Hope możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/bezowe-plytki-w-nowoczesnych-aranzacjach-wnetrz, dostępne są różne modele w kolorystyce zieleni, możemy wybrać także model rdzawo niebieski, który jest obecnie bardzo modny i popularny. Są to płytki w gatunku pierwszym, które bardzo dobrze będą pasowały do różnych pomieszczeń.