Wybór idealnego wózka dziecięcego to niełatwe zadanie! Wiele mam boryka się z tym problemem, zwłaszcza jeżeli jest to ich pierwsze dziecko! Podczas wyboru zwróć uwagę na kilka determinujących czynników. Dzięki nam podejmiesz idealną decyzję!

Każdy sklep z wózkami oferuje wiele różnorodnych propozycji. Producenci cały czas prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych udogodnień, jednak Ty nie daj się zwariować! W sklepie www.wozki-foteliki.pl znajdziesz wiele ciekawych opcji, zatem któraś z pewnością przypadnie Ci do gustu. Tylko jak wybrać wózki dziecięce? Nasze porady mogą Ci pomóc!

1. Miejsca, w których będziesz chodzić

Podczas wyboru najlepszego wózka dziecięcego weź pod uwagę między innymi miejsca, w których będziesz spacerować z dzieckiem. Jakie jest tam podłoże? Czy droga jest utwardzona? A może nie należy do najprzyjemniejszych? To wszystko ma spory wpływ na odpowiedni dobór pojazdu. Jeżeli mieszkasz w mieście lepszym rozwiązaniem będzie wybór wózka z małymi i skrętnymi kółkami, dzięki czemu nie będziesz mieć żadnych trudności z jego prowadzeniem. Z kolei mieszkając na wsi lepiej jest postawić na duże i solidne koła!

2. Przechowywanie wózka

Nie zapomnij również o samym miejscu do przechowywania wózka dziecięcego. Jeżeli dysponujesz niewielkim metrażem, lepiej jest wybrać mniejszy pojazd, aby nie borykać się z trudnościami związanymi z jego przechowywaniem. Jeżeli wózek będziesz trzymać w mieszkaniu, lepiej wybierz propozycję, która łatwo się składa oraz rozkłada!

3. Czy będziesz nosić wózek po schodach?

To ma ogromne znaczenie! Jeżeli mieszkasz w bloku bez windy i wybierzesz ciężki wózek – będziesz miała niemały problem! Na pewno z czasem będziesz bardzo niechętnie wybierać się na spacery, czy nawet po zakupy. Właśnie dlatego już w sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie zwróć uwagę na wagę wózka!

4. Czy często będziecie jeździć samochodem?

Jeżeli wiesz o tym, że razem ze swoją pociechą będziecie często jeździć samochodem, wybierz raczej propozycję, która jest niewielkie pod względem gabarytów, lekka, a także łatwo można ją złożyć! Z takim wózkiem nie będziesz miała trudności przy nawet częstym jeżdżeniu samochodem.

5. Na jak długo musi Ci wystarczyć?

Jeżeli nie chcesz w przyszłości kupować spacerówki – postaw raczej na wielofunkcyjną propozycję, najlepiej hybrydę dwa w jednym albo trzy w jednym! Taki model może Ci służyć przez bardzo długi czas. Takie wózki znajdziesz w sklepie internetowym www.wozki-foteliki.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: CottonMoose