Przedłużanie włosów flip-in to prosta, jednoetapowa metoda na uzyskanie dłuższych, pełniejszych włosów.

Są idealne dla początkujących użytkowników i na tyle proste, że można je założyć na co dzień w ciągu zaledwie kilku minut. Zamiast wpinania klipsów lub wczepiania pasm, przedłużanie włosów tą metodą delikatnie układa się na czubku głowy, zabezpieczone cienką, niewidoczną żyłką wykonana zazwyczaj z nylonu. Taki sposób na przedłużanie i zagęszczanie włosów jest odpowiednie dla osób o typie włosów od cienkich do średnich i dłuższych niż do ramion. Można je bezpiecznie stosować u osób z łamliwymi i wypadającymi włosami, ponieważ nie obciąża ich jak doczepki na klipsach czy spinkach. Przedłużki do włosów flip-in na żyłce można kupić w wielu kolorach, długościach i rozmiarach, aby jak najlepiej wymieszać je z własnymi włosami. W ten sposób możemy uzyskać optymalny i jak najbardziej naturalny efekt, więc nikt nie zauważy, że masz założone doczepki. Dodatkowo żyłka ukryta wygodnie pod włosami jest niewidoczna i nie można jej wyczuć, a takie przedłużenia są dla wielu osób bardziej wygodne do zakładania i noszenia, niż włosy wpinane za pomocą klipsów. Dlaczego warto wybrać przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą flip-in?

Doczepiane włosy flip-in nadają się do każdego rodzaju włosów, są bezpieczne i nie powodują uszkodzeń pasm, nie ma również ryzyka, że nagle się odepną i wypadną.

Mogą być one wykonane zarówno z włosów naturalnych ludzkich, jak i syntetycznych, dodatkowo mają doczepioną elastyczną żyłkę nylonową, za pomocą której można je łatwo zakładać i zdejmować, więc nawet początkujące osoby nie będą miały z tym problemów. Podobnie jak doczepiane włosy clip-in, przedłużenia na żyłce to bezpieczny i nieszkodliwy sposób na natychmiastowe dodanie długości i objętości do twoich naturalnych włosów. Bardzo łatwo dopasować takie przedłużki do czubka głowy i zakryć włosami, aby niczego nie było widać. Zazwyczaj włosy Flip In – Cameron-Hair mają również dwa klipsy po bokach, które można w razie potrzeby przypiąć do włosów, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Po nałożeniu ciężar włosów ułożonych na wierzchu również pomoże utrzymać przedłużenie na miejscu. Możesz poruszać włosami w tę i z powrotem bez obaw o wypadnięcie przedłużek czy zsunięcie się żyłki.