Obowiązkowym elementem wyposażenia młodej rodziny z małym dzieckiem jest wózek spacerowy. Tego rodzaju akcesorium będzie towarzyszyć malcowi i jego rodzicom od chwili narodzin do momentu ukończenia przez niego 2-3 roku życia. Warto zatem zainwestować w wytrzymały i bezpieczny produkt. Sprawdzonym rozwiązaniem jest wózek Bugaboo. Co to za produkt i jakie cechy zdecydowały o jego dużej popularności?

Wózek Bugaboo – nowoczesny, trwały i stylowy

Produkty marki Bugaboo to sprawdzone artykuły dziecięce, które zrobiły wielką karierę na całym świecie. Wózki tej marki są chętnie wybierane przez gwiazdy filmu i telewizji. Korzystają z nich rodzice, którym zależy na bezpieczeństwie i bezproblemowej obsłudze. Czym się wyróżniają? Produkowane są z trwałych materiałów najwyższej jakości i z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki temu są niezwykle wytrzymałe i długowieczne. Mogą bezproblemowo służyć nie tylko pierwszemu dziecku w rodzinie, ale też kolejnym pociechom. Nie tracą swoich walorów użytkowych i estetycznych nawet w wyniku intensywnego użytkowania, dzięki czemu można je bezproblemowo odsprzedać, gdy przestaną być potrzebne. Są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym. Wózek Bugaboo wyróżnia się też nowoczesnym, oryginalnym i minimalistycznym designem. Dostępny jest w atrakcyjnych wzorach i wersjach kolorystycznych.

Praktyczny i uniwersalny

To, co wyróżnia wózek Bugaboo, to jednak przede wszystkim funkcjonalność. Jeden stelaż można wykorzystać zarówno do instalacji gondoli dla niemowlaka, jak i wersji spacerowej, która może być zamocowana przodem i tyłem do kierunku jazdy. Można też na nim zamocować nosidełko/fotelik samochodowy dla niemowlaka. Do tego cała konstrukcja bardzo łatwo się składa i rozkłada. Nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu i bez problemu zmieści się w bagażniku auta. W ofercie firmy Bugaboo są stelaże podróżne – o kompaktowych wymiarach; wersje standardowe, które najlepiej sprawdzają się podczas codziennych spacerów; a także modele sportowe i przeznaczone dla bliźniaków. Do wózków Bugaboo można też dokupić szereg akcesoriów dodatkowych. Wśród nich są osłony przeciwdeszczowe i przeciwwietrzne, parasole, torby na podręczne akcesoria i zakupy, uchwyty do kubków i wiele innych.