Każda kobieta posiada swój ulubiony zapach perfum, charakteryzują się one różnego rodzaju zapachami, na które składają się różne nuty.

Zasadniczą perfumy mogą posiadać zapachy kwiatowe, owocowe, zapachy kojarzące się z lasem i dzikimi kwiatami. Naturalnie firmy produkującej perfumy muszą znaleźć złoty środek, wymieszać je w taki sposób aby otrzymać wspaniały niepowtarzalny zapach, który będzie odpowiadał klientką. Jednak nie jest to łatwe zadanie, ponieważ ilość możliwych do wykorzystania zapachów jest ogromna, dlatego też odpowiednie wymieszanie ich nie będzie łatwym zadaniem.

Popularne zapachy dla kobiet

Wyjątkowa nuta kwiatowa Lancome Idol

Warto zwrócić uwagę iż najczęściej kupujemy perfumy w szklanych fiolkach, często mają one wielkość 75 lub też 100 ml, oczywiście im większa jest fiolka tym zapłacimy mniej za tą samą ilość. Oczywiście na rynku istnieje wiele uznanych marek, które produkują zapachy zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, z pewnością godne zainteresowania są perfumy od firmy Lancome. Marka ta powstała w 1935 roku, zatem posiada bardzo długą tradycję wytwarzania wspaniałych i niepowtarzalnych perfum. Oczywiście jest to marka francuska, pełna nazwa brzmi Lancome Paris, oczywiście firma oferuje różnego rodzaju kosmetyki, jednak perfumy dla kobiet są najbardziej znane. Oczywiście będą tam to takie perfumy jak Idol, Tresor Midnight Rose, Hipnosis, oraz wiele innych.

Warto zwrócić uwagę iż ceny perfum oryginalnych, najlepszych producentów są dość wysokie, dlatego też wiele osób poszukuje różnego rodzaju zamienników, czyli perfum które będą pachniały identycznie jak oryginał. Oczywiście w tym przypadku nie będziemy mogli liczyć na długie zachowanie zapachu jak w przypadku oryginału, jednak będziemy mogli cieszyć ulubionym zapachem w bardzo korzystnej cenie.

Bardzo chętnie wybieranym zapachem jest lancome idole, są to perfumy które opierają swój zapach na nucie kwiatowej, znajdziemy tam olejek różany, jaśmin, gruszkę, paczule. Z pewnością jest to bardzo interesujący zapach który przypadnie do gustu wielu kobietom. Warto zwrócić uwagę iż możemy nabyć go w różnych opakowaniach czyli 25, 50, 75 oraz 100 ml zatem każda kobieta będzie mogła wybrać ilość, fiolkę najbardziej adekwatną do własnych potrzeb. W tym wypadku wykorzystane są zapachy czterech róż, z różnych miejsc geograficznych, dlatego też zapach ten posiada tak wyjątkowy nuty, jest to świeży powiew, z pewnością przypadnie do gustu wielu kobietom.