Wózki Bugaboo to produkty klasy premium, które dostępne są dla każdego.

Są wygodne, praktyczne i wytrzymałe. Nic dziwnego, że rodzice i dzieciaki oszaleli na ich punkcie! Wózki dziecięce Bugaboo to markowe produkty dla wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość i styl. Cechują je doskonale przemyślane rozwiązania technologiczne, na których wzoruje się wielu innych producentów.

Holenderska myśl technologiczna

Holenderscy inżynierowie, którzy opracowali tę wyjątkową konstrukcję, skupili się na jakości, stylu i wygodzie użytkowania. Efektem jest nowoczesny, minimalistyczny wózek, który zwraca na siebie uwagę charakterystyczną futurystyczną stylistyką. Forma jest tu jednak podporządkowana funkcji. Wózek jest bowiem niezwykle prosty w obsłudze: łatwo się składa i rozkłada, jest wygodny w transporcie, a przy tym lekki i niezwykle solidny. To właśnie te cechy zdecydowały, że cieszy się tak dużą popularnością. Korzystają z niego nie tylko „zwykli” konsumenci, ale też celebryci z całego świata. Wszystko to powoduje, że wózek Bugaboo jest bardzo poszukiwany na rynku wtórnym. Właściciele produktów tej marki bez trudu sprzedadzą go  w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wózek Bugaboo i jego zalety

Dlaczego wózek Bugaboo jest tak wygodny w użytkowaniu? Ponieważ dysponuje prostą, modułową konstrukcją, która może być użytkowana przez cały okres, w którym małe dziecko korzysta z wózka. Lekki i praktyczny stelaż nośny może być wykorzystany do montażu gondoli dla niemowlaka oraz wersji spacerowej dla starszego dziecka. Położenie siedziska można przy tym swobodnie regulować (można ustawić je np. przodem lub tyłem do kierunku jazdy). Stelaże do wózka dostępne są w kilku wersjach: standardowej, mobilnej (idealnej do transportu np. w bagażniku samochodu lub samolocie) oraz sportowej. Kolejne udogodnienie to możliwość wyposażenia wózka w szereg praktycznych akcesoriów dodatkowych. Wśród nich są różnego rodzaju torby, holdery i pokrowce. Do tego dochodzi szeroki wybór różnych wersji kolorystycznych.