Firma Titan Polska to bez wątpienia jeden z czołowych podmiotów działających na rynku deskowań stropowych. Firma ma swoją siedzibę w Krakowie, aczkolwiek z jej usług korzysta wiele osób oraz podmiotów spoza Grodu Kraka.

Mowa jest o podmiocie, w którego ofercie znajdziemy między innymi takie elementy jak systemy deskowań czy też konstrukcje wsporcze. Mówiąc o systemach deskowań, wskażemy na deskowania stropowe HV, deskowania stropowe Alu- Flex, deskowania belek i podciągów, deskowania otworów, deskowania słupów, zastrzały czy też podpory. Deskowania stropowe HV to produkt, który obecnie cieszy się bardzo dużą popularnością. Mowa jest o wytrzymałych, nieskomplikowanych i atrakcyjnych pod względem cenowym deskowaniach przydatnych na każdej budowie, przydatnych w bardzo wielu różnych sytuacjach. Deskowania Titan HV są systemem panelowo- dźwigarowym wykonanym z aluminium. Istotnym elementem, istotną cechą tego rozwiązania jest na pewno znaczna oszczędność czasu. Mamy bowiem tutaj do czynienia z wykonanie bardzo szybkiego i ekonomicznego deskowania bez konieczności jego dostosowywania i przerabiania.

Tutaj dźwigary główne oraz rozdzielcze są umieszczone w jednej płaszczyźnie, co jest przeciwieństwem rozwiązań stosowanych w konwencjonalnych deskowaniach. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki temu, że konstrukcje dźwigarów głównych oraz głowic opadowych posiadają specjalne konstrukcje. TITAN HV jest systemem modułowym. Dlatego też przy jego wznoszeniu, przy jego układaniu nie istnieje konieczność stosowania jakiegokolwiek dźwigu. To na pewno jest bardzo duże ułatwienie, jak również obniżenie realnie ponoszonych przez inwestora kosztów. Aby móc przekonać się o wszelkich zaletach takiego rozwiązania, warto jest również zajrzeć na stronę internetową znajdującą się pod adresem deskowania stropowe, gdzie właśnie mamy umieszczone bardzo szczegółowe informacje związane zarówno z owymi deskowaniami jak również z całościową ofertą znanej firmy Titan Polska.